Papier
klasy Premium

Przedstawiamy Państwu delikatny, ekskluzywny papier z nadrukiem. Subtelny i aksamitny w dotyku sprawi, że Państwa produkty staną się wyjątkowe.

Ekskluzywny papier z nadrukiem - papiery premium

Proponujemy Państwu opracowanie indywidualnego systemu pakowania. Tworzymy idealne, szlachetne opakowania kartonowe, w których prezentowane produkty są prezentowane w sposób wyjątkowy.

Papier występuje w gramaturze 17 gram oraz 20 gram. Na życzenie Klienta papier jest docinany na arkusze według oczekiwań Klienta.

Nadruki realizujemy z projektów dostarczonych przez Klientów jak również posiadamy własne studio graficzne, które zaprojektuje Państwu gotowe rozwiązania.

Papier jest głównie wykorzystywany do pakowania odzieży, kosmetyków, biżuterii oraz produktów ekskluzywnych.

Twoje produkty są unikatowe, potrzebujesz wyjątkowej prezentacji w postaci wzorników, opakowań czy papieru – zapraszamy do współpracy.

Oferujemy ekskluzywny papier z nadrukiem


Sprawdź, jak niewiele
to kosztuje

Możesz w prosty sposób obliczyć jak niewiele kosztuje Cię papier z WŁASNYM NADRUKIEM. Zobacz jakie to proste!

Napisz ile potrzebujesz arkuszy a kalkulator da Ci informacje ile to kosztuje. Zapraszamy do wyceny i kontaktu z Działem Obsługi Klienta. Nasi konsultanci pomogą w wyborze właściwego formatu papieru oraz wykonają dla Państwa ostatecznej wyceny.

Ilość:
501 000 000
Gramatura: g / m2
Szerokość [cm]
4075
Długość [cm]
5100
Szacunkowy koszt: 15 555
Podana kwota jest kwotą netto i należy do niej doliczyć 23% VAT. Wyliczenie ma charakter orientacyjny i nie przedstawiają ostatecznej ceny.

Dlaczego
LuxuryPaper?
Ikona

Wysoka jakość

Stawiamy na profesjonalizm oraz najwyższą jakość produktów i usług. Staramy się dążyć do najwyższej satysfakcji tym którzy nam zaufali.

Ikona

Elastyczność

Nasza praca polega na elastycznym i indywidualnym podejściu do pracy z Klientem działający na zasadach partnerstwa.

Ikona

Partnerstwo

Będziemy Twoim partnerem i doradcą w sprawach pakowania.


LuxuryPaper

LuxuryPaper to marka tworząca wyjątkowe, najwyższej jakości produkty spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Nasze produkty to najwyższa jakość ekskluzywnego pakowania oraz reklamy twojej firmy. Nasi konsultanci pomogą Państwu w opracowaniu i wizualizacji - od projektu po realizacje.

  • RBECO Sp. z o.o.

  • Hanasiewicza 17B
  • 35-103 Rzeszów
  • POLSKA
  1. NIP: PL5170363098
  2. REGON: 180989787
  3. KRS: 0000466815
  1. Kapitał zakładowy: 564 000,00 zł
  1. Język polski
  2. English
Zamknij